COMPRIMA s. r. o.

Grafické nadstavbové systémy

Grafické nadstavbové systémy jsou určeny pro integraci vzájemně neslučitelných technologií a možnost následného ovládání systémů těchto technologií přehledně z jednoho místa. Zmíněnými neslučitelnými technologiemi mohou být například CCTV, PZTS, EPS nebo EKV. Grafické nadstavbové systémy umožňují monitorování a ovládání stavu připojených zařízení, signalizaci poplachů, poruch a dalších z jediného centrálního pracoviště.

Výsledkem nadstavbových systémů je díky zjednodušeným postupům a urychleným výkonům maximální zefektivnění práce obsluhy.

Grafické nadstavbové systémy doporučujeme využívat zejména v rozsáhlých areálech, administrativních budovách nebo nákupních centrech. Tedy všude tam, kde vzniká požadavek na integraci více technologií do jednoho přehledného systému, který umožní vzájemnou provazbu a reakce jednotlivých technologií.

Jsme připraveni pro vás vytvořit efektivní návrh řešení a postarat se o následnou realizaci tak, abyste byli s konečným výsledkem do posledního detailu spokojeni.

c4graficka_nadstavba

Copyright © 2009
COMPRIMA s. r. o.
All rights reserved